امروز : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس سیاسی

تکذیب رد صلاحیت برخی اشخاص از سوی سخنگوی شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در نشست امروز شورای نگهبان مقرر شد که پرونده ثبت نام کنندگان تکمیل شود.
تحلیل مسیح مهاجری درباره انتخابات ۱۴۰۰

زنی از شوهرش پرسید انتخابات چیست؟ شوهر جواب داد: یادت هست وقتی از تو خواستگاری کردم قول دادم تمام آرزوهایت را برآورده کنم، همه‌جا تو را با خودم ببرم، همه‌چیز برایت بخرم و تو را روی چشمان خودم بگذارم؟ زن گفت بله یادم هست ولی تو هیچیک از اینها را انجام نداده‌ای. شوهر گفت: انتخابات هم همینطور است.
چند پرسش از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

بعید می‌دانم از زمانی که انتخابات به عنوان یک شیوه برای برگزیدن صاحبان قدرت به رسمیت و مطلوب شناخته شده، در هیچ جامعه‌ای و تا امروز نمونه‌ای داشته باشیم که تا یک ماه مانده به انتخابات همچنان نامزدهای اصلی معلوم نباشند.
هیات مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی فردا تشکیل جلسه می دهد

سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی از جلسه فردا صبح این فراکسیون به منظور بررسی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد.
توضیح وزیر ارتباطات درباره ارائه اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید ارائه اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری به معنای تخصیص بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست بلکه منظور فراهم کردن امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی است.
تکذیب رد صلاحیت برخی اشخاص از سوی سخنگوی شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در نشست امروز شورای نگهبان مقرر شد که پرونده ثبت نام کنندگان تکمیل شود.
مرعشی: رییس ستاد انتخابات جهانگیری نیستم

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: ستاد انتخابات اسحاق جهانگیری تشکیل نشده است که من رییس آن باشم.
وحید کرم پور، رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان شد

مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان اصفهان که با حواشی بسیاری همراه بود، با انتخاب وحید کرم پور به پایان رسید.
خطیب‌زاده: همسر ظریف ممنوع‌الخروج نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه در ابتدای نشست خبری خود در راستای محکوم کردن جنایت‌های شرم آور رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین بیانیه‌ای را به زبان عربی قرائت کرد.
خانجانی : همه حاکمیت به پرشور شدن انتخابات کمک کنند

یک فعال سیاسی گفت: چه جریان اصلاح طلب و چه اصولگرا باید امید را به این مردم برگردانند؛ چراکه این مردم هستند که آینده کشور را تعیین می کنند.
آغاز ثبت شکایات داوطلبان شورای شهر از امروز

معاون نظارت هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران از آغاز ثبت شکایات داوطلبان شورای شهر از امروز خبر داد.
قالیباف: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات براساس قانون به اعتراضات رسیدگی می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها براساس قانون عمل می شود و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نیز با دقت به اعتراضات رسیدگی می کند.
توصیه «قالیباف» به نامزدهای انتخابات و مردم

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان یافتن مهلت ثبت‌نام کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، تعدد نامزدهای انتخاباتی را نشانه «پذیرش فرآیند انتخاباتی در ایران و موثر بودن جایگاه ریاست جمهوری» دانست و مردم را به مشارکت گسترده دعوت کرد.
مردم شیلی برای انتخاب معماران قانون اساسی جدید به پای صندوق‌ رفتند

مردم شیلی برای شرکت در انتخابات بزرگ و انتخاب شهرداران، فرمانداران، اعضای شورا و از همه مهمتر ۱۵۵ زن و مردی که در تدوین قانون اساسی آتی این کشور نقش خواهند داشت، به پای صندوق های رای رفتند.
آن مرد نیامد؛ منتقدان بگذارند تمرکز کند

صفحه ثبت نام سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز گذشته بسته شد و محمد جواد ظریف همان طور که از دو سال قبل اعلام کرده پا به صحنه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری نگذاشت تا خاطر دوستان منتقد از نامزدی‌اش آسوده شود و آن‌ها خود را به حضور در پاستور نزدیک تر ببینند.
سلیمی: کاندیداها ادای سوپرمن را درنیاورند

یک عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به ثبت نام چهره های مختلف برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، شفاف شدن فضای انتخابات را در جلب مشارکت مردم در انتخابات موثر دانست و به کاندیداها توصیه کرد ادای سوپرمن را درنیاورند.