امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

اعضای کمیسیون تازه تاسیس روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشستی را با صالحی امیری برگزار کردند.

انتخاب اعضای کمیسیون روابط عمومی کمیته ملی المپیک
اعضای کمیسیون تازه تاسیس روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشستی را با صالحی امیری برگزار کردند.
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۷ |
کد خبر : ۱۲۴۴۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از  کمیته ملی المپیک، پس از برگزاری انتخاب اعضای کمیسیون روابط عمومی فدراسیون های ورزشی،  نخستین نشست رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با کمیسیون روابط عمومی فدراسیون ها برگزار شد.

رئیس کمیته ملی المپیک در این نشست ضمن قدردانی از زحمات روابط عمومی های ورزشی کشور بیان کرد: بدون تردید روابط عمومی های ورزشی نقش بسزایی در انعکاس مطلوب موفقیت های ورزشی نمایندگان ورزشی ایران برای مردم داشته و حلقه ارتباطی بین مجموعه خود با مردم و اهالی رسانه می باشند لذا می بایست مورد توجه و حمایت های لازم قرار گیرند.


او در ادامه ضمن شنیدن نقطه نظرات و دغدغه های اعضای کمیسیون روابط عمومی ها تصریح کرد: بدون تردید شما بعنوان نمایندگان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی می توانید نقش بی بدیلی در راستای کمک و افزایش جایگاه روابط عمومی فدراسیون ها ایفا نمایید و به سهم خود مشکلات و کمبودهای آنها را به مسئولان انتقال و در صدد رفع آن برآیید.


در خاتمه این نشست ۱۰ نفر عضو کمیسیون روابط عمومی فدراسیون های ورزشی احکام خود را از دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دریافت کردند.

در انتخابات کمیسیون روابط عمومی، در نهایت پس از رای گیری صورت گرفته محسن وحدانی از فدراسیون شمشیربازی، محمدرضا کربلائی‌میرزا از فدراسیون تیراندازی باکمان و مرتضی محسن‌پور از فدراسیون اسکی با کسب ۳۵ رای، حسن شکریان از فدراسیون تکواندو با ۳۴ رای،  امیرداود کمالی از فدراسیون شنا با ۲۹ رای،  امید توفیقی از فدراسیون پزشکی ورزشی و حامد عبدالملکی از فدراسیون ووشو با کسب ۲۸ رای، امیرحسین احمدی نیا از فدراسیون هندبال با ۲۷ رای،  کاظم پرورده از فدراسیون کشتی با ۲۴ رای و عنایت حسینیان از فدراسیون قایقرانی با ۲۳ رای بعنوان ۱۰ نفر اول به عضویت این کمیسیون درآمدند.


کمیسیون روابط عمومی کمیته ملی المپیک یکی از کمیسیون‌های تازه تاسیس در کمیته  بوده که قرار است بستری را فراهم کند تا روابط عمومی‌های فدراسیون‌های ورزشی با دغدغه کمتری کار خود را انجام دهند و باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر ورزش کشور شوند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید