امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

علاج دردهای مزمن کشور حضور عمومی مردم در انتخابات است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مردم ما دیگر نباید فریب شعارهای توخالی و وعده‌های پوچ را بخورند، باید از نامزد ریاست جمهوری برنامه بخواهند.
علاج دردهای مزمن کشور حضور عمومی مردم در انتخابات است
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۹ |
کد خبر : ۱۲۴۶۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، به نقل از فارس، زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات گفت: کمتر از 50 روز به موعد انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است. همه ما می‌دانیم که انتخابات یک فرصت بسیار بزرگ برای مردم و کشور است و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم؛ چراکه صرف حضور مردم و مشارکت در انتخابات به دشمنان این کشور این پیام را منتقل می‌کند که ملت ایران می‌خواهند با حضورشان در صحنه انتخابات دست رد به سینه بیگانگان بزنند و همین امر موجب امنیت کشور، اقتدار ملی و نشانه عزم مردم برای مستقل بودن و امیدوار بودن به آینده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان خودشان اشاره کردند که علاج دردهای مزمن کشور در برگزاری پرشور انتخابات و حضور عمومی مردم و انتخاب اصلح و مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسلما دشمنان و مخالفین جمهوری اسلامی از این که ملت ایران از این فرصت استفاده کنند ناراحت هستند؛ چراکه انتخابات یک ظرفیت بزرگ برای پیشرفت کشور است، لذا شاهد فعالیت دستگاه‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل هستیم که از طرق مختلف به خصوص از طریق فضای مجازی در حال تلاش هستند تا با پاشیدن بذر ناامیدی انتخابات خرداد ماه را بی‌رونق کنند و از اقتدار این ملت بکاهند.

لاجوردی خاطرنشان کرد: جایگاه مهم ریاست جمهوری و اختیارات آن قابل قیاس با دیگر جایگاه‌ها در جمهوری اسلامی نیست. بودجه کشور و بسیاری از امکانات حکومتی در اختیار رئیس جمهور است، لذا باید در انتخاب رئیس جمهور دقت کرد. شخصی که این مسؤولیت سنگین را می‌پذیرد، باید مشکلات و مسائل اساسی کشور را بشناسد و برای حل آنها برنامه داشته باشد.

وی افزود: مردم ما دیگر نباید فریب شعارهای توخالی و وعده‌های پوچ را بخورند، باید از نامزد ریاست جمهوری برنامه بخواهند و بدانند که گروهی که قرار است با رئیس جمهور همکاری کند چه کسانی هستند، سابقه اجرایی آنها را در مسؤولیت‌های قبلی بدانند و توان اجرایی آنها را بسنجند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر بخواهیم به چند شاخص مهم یک رئیس جمهور در جمهوری اسلامی ایران اشاره کنیم، عبارتند از ایمان و التزام عملی به ولایت فقیه، انقلابی بودن و پایبندی به مبانی و ارزش‌های انقلاب اسلامی، قانون‌مداری و اعتقاد به استقلال کشور، دشمن‌شناسی و تقابل با جریان‌های نفوذ، ساده‌زیستی و روحیه مردمی داشتن، فسادستیزی، طرفدار عدالت بودن و همچنین معتقد بودن به توان داخلی و استفاده از ظرفیت های عظیم داخل کشور، از مهم‌ترین شاخصه‌های یک رئیس جمهور است .

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید