امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

وحید کرم پور، رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان شد

مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان اصفهان که با حواشی بسیاری همراه بود، با انتخاب وحید کرم پور به پایان رسید.
وحید کرم پور، رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان شد
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۰ |
کد خبر : ۱۲۶۰۲ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در ادامه برگزاری انتخابات مجامع ورزشی، مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان اصفهان امروز (دوشنبه-۲۷ اریبهشت ماه) با حضور رئیس فدراسیون، مسئول کمیته اقتصادی فدراسیون نماینده وزارت ورزش، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و معاونان وی، اعضای مجمع و رسانه‌ها در سرای ورزشکاران اصفهان برگزار شد.

شهرام اکبری، محسن رویگری، وحید کرم پور و افشین مرادی، چهار کاندیدایی بودند که برای پست ریاست هیئت اسکیت استان اصفهان ثبت نام کرده بودند. غیبت محسن رویگری و افشین مرادی به منزله انصراف تلقی شد و انتخابات بین اکبری و کرم پور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در پایان فرآیند رای گیری از مجموع ۱۵ رای ماخوذه، وحید کرم پور با کسب ۱۱ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان انتخاب شد. شهرام اکبری دیگر کاندیدای این مجمع نیز چهار رای را به خود اختصاص داد.

نترسید و رای خود را ارزان نفروشید

رئیس فدراسیون اسکیت پیش از برگزاری انتخابات با اشاره به صحبت‌هایی مبنی بر خرید آرا، اظهار کرد: این کار غیراخلاقی خلاف قانون و مقررات است و به جد پیگیر این موضوع هستیم.

بهمن محمدرضایی تاکید کرد: مواظب رای خود باشید، خیلی قیمتش بالاتر از آن است که پیشنهاد خرید آن را بدهند و یا تهدید کنند که عکس اعضا پخش خواهد شد که این کارهای غیراخلاقی و ورود به حریم خصوصی شما است و متاسفم که این صحبت ها را شنیدم و بازگو می کنم.

وی افزود: این اطمینان را می دهم تا زمانی که در این جایگاه هستم، اجازه نمی دهم کسی به حریم خصوصی شما ورود کند.

وی ادامه داد: اسکیت را به منافع شخص نفروشیم، چراکه حرمت و جایگاه دارد. اتحاد و همدلی را به استان برگردانیم و مطمئن باشید اگر غیر از این باشد، اسکیت استان اصفهان آسیب خواهد دید. پس به خاطر شغل و حرفه ای که دارید حرمت بگذارید و رای را به کسی بدهید که خودتان قلبا ایمان پیدا کرده و می خواهید رئیس هیئت باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید