امروز : پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۱

رئیس ستاد دانشگاهیان رئیسی؛ مردم با انتخاب اصلح، بستر رفع مشکلات را فراهم کنند

رئیس ستاد دانشگاهیان آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ضرورت دارد مردم انقلابی با انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو بستر را برای رفع مشکلات فراهم کنند، گفت: لازم است مردم شاخص‌ها و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری و منویات ایشان در خصوص انتخاب رییس جمهور اصلح را الگو قرار دهند.
رئیس ستاد دانشگاهیان رئیسی؛ مردم با انتخاب اصلح، بستر رفع مشکلات را فراهم کنند
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۳ |
کد خبر : ۱۲۷۳۵ |
سیاسی

یاسر پیرعلی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی طی دو سال مسئولیت در قوه قضائیه کارنامه درخشانی از خود به‌جای گذاشته‌ است، اظهار کرد: وی پیش از این مسئولیت، در آستان قدس رضوی، تحول خوبی را ایجاد کرد و موضوع خادمیاری را در سراسر استان‌های کشور گسترش داد، به‌طوری که  از لحاظ کمی و کیفی عملکرد وی در حوزه‌های کاری و مسئولیت‌های او ممتاز بوده است.

رئیس ستاد دانشگاهیان آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رئیسی در قوه قضائیه نشان داد که اهل تحول است، افزود: وی تاکنون سلامت نفس، شجاعت و برنامه‌های قابل قبول و قابل دفاعی داشته است، او بسیاری از اموال غارت شده این مردم را به بیت‌المال برگرداند و املاک بسیاری که به بهانه خصوصی‌سازی به حراج گذاشته شده بود را مجددا به بیت‌المال برگرداند.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکل عمده مردم، بحث‌های اقتصادی است، ادامه داد: با توجه به اینکه سفره مردم کوچک شده است، تحول در اقتصاد یکی از اهداف اصلی دولت آیت‌الله رئیسی خواهد بود، این امر بدون تولید و راه انداختن چرخه‌های تولید و تکیه بر توانمندی‌های مادی و معنوی داخلی انجام نمی‌گیرد، ناگفته نماند عملکرد مدیریتی در استان‌ها نیز در رسیدن به اهداف نقش بسیار موثری ایفا خواهد کرد.

پیرعلی گفت: از آغاز فعالیت ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه، ۲۰۰۰ واحد تولیدی راکد در کشور احیا شد و چهارمحال و بختیاری نیز از این مسئله مستثنی نبود، به‌عنوان نمونه می‌توان به لغو واگذاری کشتارگاه جونقان به بخش خصوصی اشاره کرد که طی اقدامات صورت‌گرفته توسط قوه قضائیه، واگذاری این واحد لغو شد و مجدد به چرخه تولید برگشت.

رئیس ستاد دانشگاهیان آیت‌الله ابراهیم رئیسی در چهارمحال و بختیاری در خصوص برنامه‌های این کاندیدا برای رفع محرومیت‌زدایی از از این استان، تصریح کرد: آب، یکی از موضوعات اصلی استان است، وی می‌تواند از طریق گروه کارشناسی خود اقدامات موثری را انجام دهد و اگر این موضوع به‌خوبی مدیریت شود، به اشتغال و رفع محرومیت‌زدایی از استان کمک خواهد شد.

وی اضافه کرد: شیلات و کشاورزی از دیگر مسائل مهم چهارمحال و بختیاری هستند، این رسته‌های شغلی جزو مشاغل زودبازده و اولویت‌دار در مقایسه با احداث کارخانجات در استان به‌ حساب می‌آیند.

پیرعلی کنترل گمرکات و جلوگیری از واردات بی‌رویه کالا را از برنامه‌های آیت‌الله رئیسی برای تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: اگر جلوی این امر گرفته شود، به‌صورت خودکار رونق در داخل کشور شکل می‌گیرد.

رئیس ستاد دانشگاهیان آیت‌الله رئیسی در چهارمحال و بختیاری در خصوص برنامه ستاد مردمی دانشگاهیان رئیسی در جلب مشارکت مردم، توضیح داد: مردم خود متوجه می‌شوند که چه کسی خدمت‌گذار ملت است، از آن‌جا که رئیسی تاکنون خالصانه و با تمام قوا به مردم خدمت کرده، ویژگی‌های برجسته رئیسی در مبارزه با فساد و تلاش برای چرخش چرخ های تولید کشور در مدت فعالیتشان در قوه قضاییه ثابت شده است و به‌عنوان ستاد مردمی وی، تلاش می‌شود مردم در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

وی اظهار کرد: می‌توان گفت اگر رئیسی وارد گردونه انتخابات نمی‌شد، این دوره شور و حرارت خاصی نداشت، البته دیگر نامزدها برنامه‌های خوبی برای ریاست جمهوری دارند و افزایش مشارکت مردم در مرحله بعد بستگی به حامیان نامزدها دارد و تاکید حامیان رئیسی توجه بر قشر خاکستری و حضور این قشر در عرصه انتخابات است.

وی در پایان با بیان اینکه ضرورت دارد مردم انقلابی با انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو بستر را برای رفع مشکلات فراهم کنند، خاطرنشان کرد: لازم است مردم شاخص‌ها و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری و منویات ایشان در خصوص انتخاب رییس جمهور اصلح را الگو قرار دهند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید