امروز : شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

امیر حیدری عنوان کرد: استفاده از ظرفیت بالگردی نزاجا جهت تسهیل در برگزاری انتخابات

امیر حیدری عنوان کرد: استفاده از ظرفیت بالگردی نزاجا جهت تسهیل در برگزاری انتخابات
جمعه | ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۶ |
کد خبر : ۱۲۸۲۴ |
سیاسی

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ظرفیت بالگردی نیروی زمینی ارتش امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب العبور جهت انتقال صندوق های سیار استفاده می شود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) با حضور در مدرسه شهید فلاحی و یکی از شعب مستقر در مجتمع سازمانی شهید فلاحی گفت: ولی امر مسلمین جهان حضور در انتخابات را به عنوان یک واجب عینی عنوان کرده است؛ بر همین اساس ما نیز به عنوان یک مقلد وظیفه داریم تا تکلیف شرعی خود را به نحو احسن انجام دهیم و در آغازین دقایق رای گیری در این مسابقه بندگی و اطلاعت شرکت کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای گفت: حضور مردم در همین ساعات اولیه آغاز انتخابات پرشور بوده و از این بابت نیز خدا را شاکریم که ملت بزرگ ایران همچنان به آرمان های نظام و انقلاب پایبند و پشتیبان ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه تمامی نیروهای ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران به این تکلیف شرعی عمل می‌کنند، افزود: برای بخشی از نیروهایی که داخل پادگان ها هستند تمهیداتی شده تا در همان مکان بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند و بخش دیگری از نیروها که در مرزهای کشور مشغول مرزبانی و برقراری امنیت هستند نیز از طریق صندوق های سیار رای خود را خواهند داد.

امیر حیدری در پایان خاطرنشان کرد: همچنین ظرفیت بالگردی نیروی زمینی ارتش امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب العبور جهت انتقال صندوق های سیار استفاده می شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید