امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

اعضای هیئت رئیسه شورای استان تهران انتخاب شدند

احمد خانی نماینده شورای اسلامی شهرستان ورامین با ۱۱ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به عنوان رئیس شورای اسلامی استان تهران انتخاب شد.
اعضای هیئت رئیسه شورای استان تهران انتخاب شدند
یکشنبه | ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۰:۴۵ |
کد خبر : ۱۳۴۲۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، اعضای شورای اسلامی استان تهران در نخستین جلسه این شورا انتخابات هیات رئیسه را برگزار کردند که به این ترتیب احمد خانی با ۱۱ رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان تهران انتخاب شد. خانی نماینده شورای اسلامی شهرستان ورامین در این شورا است.

در ادامه اعضای شورای اسلامی استان تهران با ۱۶ رای از ۱۶ رای ماخوذه نیما سراج را به عنوان نائب رئیس این شورا انتخاب کردند. همچنین حمید ملکی با ۱۱ رای، حسین عبدی با ۱۱ رای و رمضان اسدی با ۱۰ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به عنوان منشی های شورای اسلامی استان تهران انتخاب شدند.

محمدباقر قیومی نماینده شورای اسلامی شهرستان قدس با ۱۶ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به عنوان سخنگوی شورای اسلامی استان تهران انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این جلسه احمد صادقی نماینده شهرستان تهران، امید یوزباشی نماینده شهرستان دماوند، محمد آقامیری نماینده شهرستان شمیرانات، خوارزمشاهی نماینده شهرستان اسلامشهر و سروری نماینده شهرستان ری در شورای اسلامی استان تهران برای نمایندگی در شورای عالی استان ها کاندیدا شدند که نهایتا احمد صادقی با ۱۵ رای، محمد آقامیری با ۱۱ رای، خوارزمشاهی با ۱۳ رای و سروری با ۱۵ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به عنوان نمایندگان شورای اسلامی استان تهران در شورای عالی استان ها انتخاب شدند.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید