امروز : چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

سه انتصاب جدید از سوی استاندار سمنان

استاندار سمنان طی احکامی جداگانه سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان و شهرداران شاهرود و شهمیرزاد را منصوب کرد.
سه انتصاب جدید از سوی استاندار سمنان
یکشنبه | ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۷ |
کد خبر : ۱۳۴۳۶ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سید محمد رضا هاشمی ، استاندار سمنان با صدور حکمی، " شعیب رضائی شرفدار کلائی " را به سمت "شهردار شهمیرزاد " منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان در متن حکم استاندار سمنان که برای انتصاب " شهردار شهمیرزاد " خطاب به " شعیب رضائی شرفدارکلائی " صادر شده ، آمده است:

 با عنایت به پیشنهاد شماره ۱۲۲/۳/۳۰ مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۴ شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ، در اجرای تبصره (۳) ذیل بند (۱) ماده(۸۰) قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحیه ها و الحاقات بعدی ، به موجب این حکم از تاریخ صدور به سمت " شهردار شهمیرزاد " منصوب می شوید.
 امید است با اتکال به خداوند منان و با اهتمام به برنامه‌های دولت مردمی با تاکید بر شاخص های "عدالت‌محوری" ، "انقلابی‌گری" ، "مردم‌داری" ، " پاکدستی" ، "فسادستیزی" ،" قانون مداری" و تعامل سازنده با کلیه دستگاه های اجرایی ، در انجام وظایف و مأموریت های محوله موفق و موید باشید. 

انتصاب سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان 

 همچنین سید محمد رضا هاشمی ،استاندار سمنان درابلاغی " کمال طاهریان " را بعنوان " سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان " منصوب کرد. 

در حکم انتصاب آقای کمال طاهریان آمده است :  

 نظر به مراتب تعهد ، تخصص و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان "  سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان " منصوب می شوید .
 امید است با اتکال به خداوند منّان و منویات مقام معظم رهبری " مدظله العالی " با اهتمام به برنامه های دولت مردمی با تاکید بر شاخص های " عدالت محوری" ، " انقلابی‌گری" ، " مردم داری" ، " پاکدستی " "فسادستیزی" ، " قانون‌مداری"  و تعامل سازنده با کلیه دستگاههای اجرایی در انجام وظایف و ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید

 تا پیش از این انتصاب ، علی خداداد عهده دار این مسئولیت بود.‌

 استاندار سمنان حکم " شهردار شاهرود " را صادر کرد 

 سید محمد رضا هاشمی ، استاندار سمنان با صدور حکمی " محسن احمدی "  را به سمت "شهردار شاهرود " منصوب کرد.

 در متن حکم استاندار سمنان که برای انتصاب " شهردار شاهرود" خطاب به " محسن احمدی " صادر شده ، آمده است:

 با عنایت به پیشنهاد شماره ۱۷۹۸ مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۱ شورای اسلامی شهر شاهرود ، در اجرای تبصره (۳) ذیل بند (۱) ماده(۸۰) قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحیه ها و الحاقات بعدی ، به موجب این حکم از تاریخ صدور به سمت " شهردار شاهرود " منصوب می شوید.
 امید است با اتکال به خداوند منان و با اهتمام به برنامه‌های دولت مردمی با تاکید بر  شاخص های "عدالت‌محوری" ، "انقلابی‌گری" ، "مردم‌داری" ، " پاکدستی" ، "فسادستیزی" ،" قانون مداری" و تعامل سازنده با کلیه دستگاه های اجرایی در انجام وظایف و مأموریت های محوله موفق و موید باشید.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید