امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۵

دختر قذافی از لیبیایی‌ها خواست به سیف الاسلام رای دهند

عائشه قذافی دختر معمر قذافی و خواهر سیف الاسلام نامزد ریاست‌جمهوری لیبی از لیبیایی‌ها خواست از برادرش در انتخابات آینده حمایت کنند.
دختر قذافی از لیبیایی‌ها خواست به سیف الاسلام رای دهند
یکشنبه | ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۵ |
کد خبر : ۱۳۵۱۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عائشه قذافی، دختر معمر قذافی دیکتاتور مخلوع لیبی در گفت‌وگو با شبکه "الجماهیریه" لیبی گفت: پیام من به فرزندان بزرگوار کشورم مادران، برادران و خواهران و مردان لیبیایی این است که وقت آن است که شب ذلت و مهنت به صبح برسد و زندگی روی خوش خود را نشان دهد و لیبی از زیر آوار زشتی‌ها بیرون بیاید و بار دیگر به پا خیزد.

عائشه قذافی ادامه داد: تجارب تاریخی به ما آموخته که تجهیزات و ابزارهای نبردها سرزمین‌ها را براساس شرایط، دستاوردها و تحولات بیدار می‌کنند زیرا تنها این سرزمین است که ثابت می‌ماند.

او درباره انتخابات اشاره کرد: ساعت حقیقت به صدا درآمده و فریادی که برادر شما و برادر من دکتر سیف الاسلام قذافی برآورده است؛ سیف الاسلامی که شما او را در سختی و راحتی به خوبی شناخته‌اید.

دختر قذافی ادامه داد: سیف الاسلام قذافی لیبی را مقابل چشمانش قرار داده و به رغم تمام پیشنهادات وسوسه‌انگیز که طی این سال‌ها به او شد، قبول نکرد که برود، لیبی را ترک نکرد به رغم اینکه مرگ تهدیدش می‌کرد. توطئه‌ها علیه او از طرف کسانی که خیری برای لیبی نمی‌خواهند،‌ در جریان هستند، اما او همچنان ماند و باقی خواهد ماند. او فقط یک هدف دارد.

او خاطرنشان کرد: فرزندان ملت بزرگ ما لیبی عزیز که زخمش هنوز درمان نشده همه را به درد آورده و هیچ‌کس را مستثنی نکرده است. در رفتن به مراکز رای‌گیری تعلل نکنید آرای شما تنها وسیله برای رهایی لیبی طی امروز و فرداست. رای شما اگر به نفع خود استفاده نکنید به نفع دیگری علیه شما استفاده خواهد شد.

سیف الاسلام قذافی اخیرا برگه نامزدی خود در انتخابات دسامبر را تقدیم کمیساریای عالی انتخابات این کشور در شهر سبها در جنوب لیبی کرد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید