امروز : پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۳

انتخابات جدید اسرائیل، نقشه‌های ترامپ و نتانیاهو را نقش بر آب میکند

روزنامه اورشلیم پست در شماره صبح امروز (جمعه) خود نوشت، فروپاشی دولت فعلی رژیم صهیونیستی به توقف غیر منتظره طرح های ترامپ در مورد عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی منجر خواهد شد.
انتخابات جدید اسرائیل، نقشه‌های ترامپ و نتانیاهو را نقش بر آب میکند
شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۰:۱۶ |
کد خبر : ۱۱۶۵۰ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، این روزنامه نوشت، ورود اراضی اشغالی به چهارمین انتخابات پارلمانی آن هم ظرف دو سال به معنی به بن بست رسیدن طرح های بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مخصوصا در پرونده عادی سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی است.

اورشلیم پست نوشت، دولت ترامپ ظرف چند ماه موفق شد میان چهار کشور عربی با رژیم صهیونیستی صلح برقرار کند. روزهای قبل از پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ در بیستم ژانویه بسیار اهمیت دارد مخصوصا که در این روزها قراردادهایی بسته می شود که تا شش ماه پیش یک کار غیر ممکن به نظر می رسید.

این روزنامه در نسخه انگلیسی خود نوشت، ورود اراضی اشغالی به چهارمین انتخابات پارلمانی آن هم ظرف دو سال به فروپاشی دراماتیک و ناگهانی طرح نتانیاهو و ترامپ درباره عادی سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی منجر خواهد شد و شاید دولت بعدی رژیم صهیونیستی به اندازه دولت فعلی نتانیاهو از تایید و حمایت آمریکایی ها برخوردار نباشد.

دولت ترامپ تاکنون موفق شده روابط چهار کشور عربی را با رژیم صهیونیستی عادی کند. ابتدا از امارات و بحرین شروع کرد و بعد هم سودان و اخیرا دهم همین ماه نیز روابط مراکش را با تل آویو عادی کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید