امروز : پنج شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴
۳۰ اسفند آغاز ثبت نام کاندیداهای شورا

کولیوند خبرداد: مخالفت شورای نگهبان با اصلاح قانون انتخابات شوراها

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از زمان تشکیل هیئت‌های اجرائی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبرداد.
کولیوند خبرداد: مخالفت شورای نگهبان با اصلاح قانون انتخابات شوراها
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۲ |
کد خبر : ۵۴۲ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد جواد کولیوند، در خصوص نظر شورای نگهبان در خصوص اصلاح قانون انتخابات شوراها، اظهار داشت: شورای نگهبان به این مصوبه مجلس شورای اسلامی ایراد گرفته ولی هنوز از جزیئات و علت ایرادهای شورای نگهبان خبری نداریم و فردا جزئیات نظر شورای نگهبان منتشر می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به ایرادی که شورای نگهبان به مصوبه مجلس شورای اسلامی گرفته، مطمئنا این قانون به انتخابات سال 96 نمی‌رسد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه از دوشنبه، مجلس وارد بودجه می‌شود و تا پایان بررسی لایحه بودجه سال 96 نمی‌توانیم به این موضوع ورود کنیم، نهایتا هفته سوم اسفند می‌توانیم ایرادات را مورد رسیدگی قرار دهیم که در آن زمان نیز روزشمار انتخابات شوراها آغاز شده و این قانون، بر انتخابات تاثیری نمی‌گذارد.

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: 25 اسفند هیئت‌های اجرائی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل می شوند و 30 اسفند تا 6 فروردین زمان ثبت نام کاندیداها انجام می‌شود.

 

 

منبع: خبرگزاری خانه ملت

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید