محمد حسینی اعلام کرد: حاجی بابایی و قاسمی کاندیداهای جبهه یکتا

یک عضو جبهه یکتا از انتخاب حمیدرضا حاجی بابایی و رستم قاسمی به عنوان کاندیداهای این جبهه برای انتخابات خبر داد.
محمد حسینی اعلام کرد: حاجی بابایی و قاسمی کاندیداهای جبهه یکتا
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۹ |
کد خبر : ۵۴۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدمحمد حسینی، با اشاره به انتخاب حمیدرضا حاجی بابایی و رستم قاسمی به عنوان گزینه‌های جبهه یکتا برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ما اسامی این دو نفر را به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرده ایم و جبهه مردمی قرار است از بین افرادی که مطرح هستند 10 نفر را به عنوان کاندیداهای مرحله نهایی در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: به همین دلیل بود که ما محدودیتی را برای اعلام کاندیداهای خودمان در نظر نگرفتیم و دو نفر را اعلام کردیم. سایرین هم می توانند بیایند و آمادگی خودشان را برای انتخابات اعلام کنند تا در نهایت ببینیم که جزو آن 10 نفر نهایی خواهند بود یا نه.

این عضو جبهه یکتا با تاکید بر اینکه از تشکل متبوعش تنها همین دو نفر به عنوان کاندیدا مطرح هستند، اظهار کرد: بقیه کسانی که می‌خواهند برای انتخابات اعلام آمادگی کنند، می توانند از تشکل خودشان یا به صورت مستقل این آمادگی را اعلام کنند و وارد رقابت شوند،‌ تا ببینند مورد اقبال واقع می شوند یا نه.

حسینی درباره سایر کاندیداهایی که از جریان اصولگرا آمادگی خود را برای انتخابات اعلام کرده‌اند اظهار کرد: مهرداد بذرپاش،‌ محمد مهدی زاهدی، محمد علی‌آبادی، مسعود زریبافان آمادگی خود را اعلام کرده‌اند اما از جبهه یکتا تنها همان دو کاندیدایی که اعلام شد، مورد نظر هستند.

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در باره احتمال کاندیداتوری خود در انتخابات سال آینده نیز اظهار کرد: ما در روز جمعه 6 اسفند ماه کنگره‌ای را برگزار می‌کنیم و در آنجا با سایر اعضای این کانون به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت تا در نهایت در این باره تصمیم گیری شود.

وی افزود: ما هر چند در جلسات اعضای شورای مرکزی کانون، موضوع انتخابات را مورد توجه قرار داده‌ایم اما هنوز در زمینه معرفی یک فرد به عنوان کاندیدا به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید