امروز : پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

گروه‌های اصولگرا در انتخاب کاندیدای واحد جبهه مردمی همدل و متحد هستند

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: گروه‌های اصولگرا در انتخاب کاندیدای واحد جبهه مردمی همدل و متحد هستند و بنابراین هر فردی را که شورای مرکزی جبهه انتخاب کرد مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
گروه‌های اصولگرا در انتخاب کاندیدای واحد جبهه مردمی همدل و متحد هستند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۰ |
کد خبر : ۶۳۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدتقی رهبر درباره فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: برنامه اصلی جبهه این است که کاندیداهایی که نام آنها مطرح می‌شود را بررسی کرده تا برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری به کاندیدای واحد برسند.

وی پیرامون شاخص‌های کاندیداهای موردنظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: سابقه مدیریتی مثبت، شایستگی، انقلابی و مومن بودن، جامع‌پذیر و مقبول‌بودن در میان آحاد جامعه از جمله شاخص‌های کاندیداها است.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال این است که براساس این شاخص‌ها انسجام را در میان نیروهای انقلاب ایجاد کرده و به گزینه مورد نظر برسد، خاطرنشان کرد: گروه‌های اصولگرا در این راستا همدل و متحد هستند و بنابراین هر فردی را که شورای مرکزی جبهه انتخاب کرد مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام رهبر خاطرنشان کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بعد از جلسه هفته گذشته مراحل دیگر کار را در پیش گرفته‌اند، نامزدهای موردنظر در حال بررسی هستند و ان‌شالله فرد اصلح برای حمایت عموم در زمان مقرر معرفی خواهد شد.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید