امروز : پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

اعضای هیئت اجرایی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در اصفهان انتخاب شدند

اعضای هیئت اجرایی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان اصفهان انتخاب شدند.
اعضای هیئت اجرایی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در اصفهان انتخاب شدند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۲ |
کد خبر : ۶۴۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در جلسه‌ای که به منظور انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم در شهرستان اصفهان برگزار شد 8 نفر به عنوان اعضای اصلی و 5 نیز به عنوان اعضای علی البدل این هیئت انتخاب شدند.

در این انتخابات که در محل فرمانداری اصفهان برگزار شد 30 نامزد حضور داشتند که در نهایت با انجام رای گیری نفرات اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی روز 29 اردیبهشت همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابی شهر اصفهان برای انتخاب پنجمین نماینده در مجلس برگزار می‌شود.

داوطلبان شرکت در این انتخابات تا روز 14 اسفند فرصت دارند با مراجعه به فرمانداری اصفهان یا وزارت کشور برای شرکت در انتخابات نام نویسی کنند.

بنابر اعلام ستاد اطلاع‌رسانی انتخابات استان اصفهان امروز 17 نفر با حضور در فرمانداری اصفهان برای شرکت در این انتخابات ثبت‌نام کردند؛ همچنین تا ساعت 15 امروز نیز 4 نفر با حضور در ستاد انتخابات تهران از حوزه اصفهان برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند.

پیش از این 52 نفر برای این انتخابات ثبت‌نام کرده بودند، بنابراین تعداد متقاضیان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان به 73 نفر رسید.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید