امروز : پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

کاندیدای ریاست جمهوری؛ من بدون اجازه محمود احمدی نژاد آب نمی خورم

حمید بقایی گفت: من افتخار می‌کنم که بدون اجازه دکتر احمدی‌نژاد آب نخورم، برخلاف کسانی که بدون اجازه بیگانه آب نمی‌خورند.
کاندیدای ریاست جمهوری؛ من بدون اجازه محمود احمدی نژاد آب نمی خورم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۱ |
کد خبر : ۶۵۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حمید بقایی که پیش از این برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم اعلام آمادگی کرده است، در یک نشست تبیینی با حضور جمعی از حامیانش اظهار کرد: گفته‌اند فلانی بدون اجازه احمدی‌نژاد آب نمی‌خورد. من افتخار می‌کنم که بدون اجازه دکتر احمدی‌نژاد آب نخورم، برخلاف کسانی که بدون اجازه بیگانه آب نمی‌خورند!

وی ادامه داد: یکی از دلایل حضور بنده ظلمی است که به مردم و عدالت شد. وقتی به دروغ خدمات دکتر احمدی نژاد و هشت سال خدمت را که متعلق به ملت است زیر سوال می‌برند ظلم است.

بقایی افزود: وقتی جواب تهمت‌ها را می‌دهیم به‌جای پاسخ، تمسخر می‌کنند. بسیاری از مشکلات ما ناشی از همین بی‌اخلاقی‌ها است.

وی همچنین بیان کرد: اعتقاد دارم مشکلات اقتصادی قابل حل است. بدانید قطعا من راه، روش و شیوه استاد خودم جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد را ادامه خواهم داد.

معاون اجرایی دولت احمدی‌نژاد در ادامه عنوان کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری و دعای خیر مردم ما را در این راه کمک خواهند کرد.

وی همچنین تاکید کرد: دلمان برای وطنمان می سوزد. والله هیچ چشمداشتی برای هیچ سمتی ندارم و برای خدمت آمده‌ام.

بقایی اضافه کرد: تلاش می‌کنم دروغ برای همیشه از این کشور جمع و اخلاق حاکم شود. ان‌شاءالله به نقطه‌ای برسیم که ایران همچون گذشته نگین تاریخ شود.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید