امروز : چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰

با حکم رئیس کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب شد

سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه را منصوب کرد.
با حکم رئیس کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۰۴ |
کد خبر : ۷۹۸۰ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «محسن رخصی » را به عنوان مدیرکل کمیته امداداستان کرمانشاه  منصوب کرد.
 
رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ جناب‌عالی  را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه منصوب می‌نمایم.
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.
 
براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.
 
امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید