امروز : پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۳

۳ انتصاب جدید در کمیته امداد

با حکم رئیس کمیته امداد؛ رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش، مدیرکل امور مجلس و دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شدند.
3 انتصاب جدید در کمیته امداد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱ |
کد خبر : ۹۰۷۷ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری،  در احکام جداگانه ای روح الله رحیمی  را به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش، حسن تفاحی قرقندی به عنوان مدیرکل امور مجلس و «هادی طاهری جبلی » را به عنوان دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب کرد.
 
در حکم آقای روح الله رحیمی آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه به موجب این ابلاغ جناب عالی را برای مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
 
براین اساس انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات محترم امنا، ضمن شناسایی و ساماندهی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت‌المال و بهره‌مندی از جوانان مومن و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.
 
اصلاح فرآیندهای زائد و زمان بر، الکترونیکی  کردن خدمات امداد با استفاده از فناوری های نوین، ارائه خدمات پژوهشی مفید جهت اتخاذ تصمیمات عالمانه روزآمد و آینده نگر در سطوح مختلف، برنامه ریزی و بودجه متناسب  با اقتضائات امداد امام (ره) و با تاکید ویژه بر مناطق محروم از جمله اقدامات مورد انتظار می باشد.
 
 امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.
 

حکم «حسین فتاحی زفرقندی» را به عنوان مدیرکل امور مجلس کمیته امداد امام خمینی (ره) به شرح زیر است:

با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ جناب‌عالی را با حفظ سمت به مدت دو سال به عنوان مدیرکل امور مجلس در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

براین اساس انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات محترم امنا ضمن شناسایی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده از بیت‌المال و بهره‌مندی از جوانان مومن و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.

استفاده متناسب از ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی در پیشبرد اهداف و برنامه‌ های امداد و اطلاع‌رسانی به‌هنگام و مفید، تنظیم امور و تعاملات مطلوب و هدفمند با نمایندگان محترم و کمیسیون‌های تخصصی، ضابطه‌مند نمودن پاسخگویی به نیازها و درخواست‌های آنها و تهیه و تنظیم طرح‌ها و لوایح مورد نیاز از جمله اقدامات مورد انتظار می‌باشد.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) با بهره‌گیری از تجارت و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

 
در حکمی «هادی طاهری جبلی » آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه به موجب این حکم جناب‌عالی را به مدت ۲ سال به عنوان  دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
 
نهادی که براساس اندیشه های  دینی و فقهی بنیانگذار انقلاب اسلامی مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی بوده و در حمایت از کیان محرومان و حقوق حقه آنان تلاش می نماید.
 
بر این اساس انتظار دارد با اخلاق حسنه اسلامی، ضمن تعامل صمیمی و سازنده با سایر ارکان حوزه های ذیربط و بازشناسایی ظرافت های درون و برون سازمانی و با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل گرایی با اتکال به خداوند منان در راستای صیانت از حقوق نیازمندان و حفظ شئون نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) گام های اساسی بردارید.
 
 امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گذاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید