امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

الله‌کرم: دعوت‌ها بیشتر شود وارد انتخابات می‌شوم/ هدف حزب‌الله شورای شهر است

رییس شورای هماهنگی حزب‌الله گفت: من به موضوع کاندیداتوری فکر می‌کنم و اگر به این نتیجه برسم که می‌توانم کاری برای مردم انجام دهم حتماً وارد انتخابات می‌شوم.
الله‌کرم: دعوت‌ها بیشتر شود وارد انتخابات می‌شوم/ هدف حزب‌الله شورای شهر است
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۹ |
کد خبر : ۹۱۵۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حسین الله‌کرم  در وزارت کشور در پاسخ به این پرسش که علت ثبت‌نام نکردنش در انتخابات مجلس شورای اسلامی چیست؟ اظهار کرد: به دو دلیل این کار را انجام ندادم. یکی موضوع گام دوم انقلاب است که رهبری آن را مطرح کردند تا کار به دست جوان‌ترها سپرده شود و من هم به شکل نمادین آقای مجید فهمیده برادر شهید محمدحسین فهمیده را برای ثبت‌نام همراهی کردم تا اولین گام نسل جوان در چهل سال دوم انقلاب اسلامی با حمایت نسل نخست انقلاب انجام شود.

وی افزود: دلیل دوم هم موضوعی دیگری است که از سوی رهبری انقلاب مبنی بر توجه به مباحث مدیریتی مطرح شد. ایشان گفتند که اگر در فضای مدیریتی جایی باز شد افراد هجوم نبرند بلکه فکر کنند و ببینند آیا توان این کار را دارند یا خیر.

رییس شورای هماهنگی حزب‌الله تصریح کرد: من همچنان به موضوع کاندیداتوری فکر می‌کنم. اگر به این برسم که می‌توانم کاری برای مردم انجام دهم و کمکی بکنم حتماً وارد انتخابات می‌شوم.

الله‌کرم یادآور شد: یکی از راه‌های مشخص شدن جایگاه مدیریتی افراد موضوع دعوت گروه‌هاست. الان یک یا دو لیست از من دعوت کردند که به نظرم کافی نیست. اگر در چند روز آینده دعوت‌ گروه‌ها و ائتلاف‌ها از من بیشتر شود ممکن است فکر کنم که از نظر مدیریتی من را قابل می‌دانند و آن وقت وارد انتخابات می‌شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که افراد دیگری از شورای هماهنگی حزب‌الله وارد انتخابات می‌شوند یا خیر، اظهار کرد: هدف شورای هماهنگی حزب‌الله و نیروهای حزب‌اللهی شورای شهر است چرا که در آنجا می‌توانند خدمت‌رسانی مشخص تری داشته باشند و چالشها را ببیند و مرتفع کنند. هدف شورای هماهنگی حزب‌الله اول سطح جامعه است و بعد شورای شهر.

الله‌کرم در پاسخ به این پرسش که علت ترجیح شورای شهر به مجلس در شورای هماهنگی حزب‌الله چیست، تاکید کرد: مجلس جای قانون گذاری و نظارت است اما شورای شهر جای مرهم گذاشتن به زخم های مردم از جمله مشکلات معیشتی آنان است. ما باید کاری کنیم که مردم زندگی بهتری داشته باشند.

وی افزود: ترافیک و هوای آلوده مردم را آزار می‌دهد و بخش عمده ای از آن به خاطر این است که قوانین یا شناخته نمی‌شود یا اجرا نمی شود یا احترامات کنار رفته است که ما می‌توانیم در این زمینه ها فعال باشیم. بنابراین امکان دارد وارد انتخابات شورای شهر بشویم.

رییس شورای هماهنگی حزب‌الله با تاکید بر اینکه حضور نیروهای ما در انتخابات مجلس نیازمندی دعوت‌ بیشتری از سوی گروه‌های مختلف است، گفت: اگر وارد انتخابات شویم حتماً با جریانات انقلابی همراه خواهیم شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید