امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۸

سرپرست دانشگاه ارومیه منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر احمد علیجانپور را به عنوان سرپرست دانشگاه ارومیه منصوب کرد.
سرپرست دانشگاه ارومیه منصوب شد
شنبه | ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۸ |
کد خبر : ۱۳۵۰۳ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی دانشگاه ارومیه در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه ارومیه» منصوب می‌شوید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر رحیم حب نقی رئیس سابق دانشگاه ارومیه قدردانی کرد.

برپایه همین گزارش، دکتر احمد علیجانپور متولد ۱۳۴۹ عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه ارومیه، تحصیلات متوسطه و دبیرستان را در تبریز، دوره کارشناسی را در دانشگاه گیلان و دوره کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه تهران سپری نموده است. درسال ۱۳۸۰ به عنوان عضو هیات علمی با مرتبه استادیار در دانشگاه ارومیه شروع به کار کرده و از آن زمان مسئولیت های متعددی را در حوزه آموزش عالی استان تقبل نموده است که از جمله می توان به ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، معاونت اداری و مالی دانشگاه و ریاست دانشکده منابع طبیعی اشاره کرد. همچنین عضویت در کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه، نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در برخی از موسسات غیرانتفاعی استان، عضویت در شورای استانی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، عضویت در هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، عضویت در هیئت ممیزه دانشگاه ارومیه وعضویت در شورای نظارت بر آموزش عالی استان را در کارنامه خود دارد.

 از عملکرد علمی و پژوهشی وی می توان به چاپ ۸۲ مقاله علمی پژوهشی انگلیسی و فارسی، ۵۴ فقره مقاله چاپ شده در کنفرانس های داخلی و خارجی، ۴۸ فقره پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری و نهایتا اجرای ۱۲ فقره طرح پژوهشی داخلی و ارتباط با صنعت اشاره کرد. 

گفتنی است پیش از این دکتر رحیم حب نقی ریاست دانشگاه ارومیه را برعهده داشت. 

 

خبرنگار : علیرضا ابوذر

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید