امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

رئیس هیات "شمشیربازی" کرمانشاه انتخاب شد

هیبت الله دارابی با رای اعتماد مجمع انتخابات هیات شمشیربازی کرمانشاه، برای مدت چهار سال سکان هدایت این هیات را بدست گرفت.
رئیس هیات "شمشیربازی" کرمانشاه انتخاب شد
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۶ |
کد خبر : ۱۳۵۵۵ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی ریاست هیات شمشیربازی کرمانشاه ظهر امروز(10 آذر) با حضور رئیس فدراسیون و مسئولین ورزش استان برگزار شد و هیبت الله دارابی با کسب آرای همه اعضای مجمع، ریاست این هیات را برای مدت چهار سال بدست گرفت.

در این مجمع مریم امیری، هیبت الله دارابی و مهدی عباسی سه کاندیدای احراز پست ریاست هیات شمشیربازی استان کرمانشاه بودند که پس از اعلام کناره گیری مریم امیری به نفع هیبت الله دارابی و عدم حضور مهدی عباسی – به منزله انصراف – رای گیری با حضور تک کاندیدای این مجمع آغاز شد و هیبت الله رضایی با کسب 14 رای موافق از مجموع 14 رای ماخوذ به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

رئیس جدید هیات شمشیربازی کرمانشاه به دلیل کسالت نتوانست برنامه های خود را در این مجمع ارائه کند و مریم امیری به نمایندگی از او برنامه ها را اعلام کرد.

بازگشت شرایط رشته شمشیربازی به کرمانشاه به روزهای خوب گذشته یکی از برنامه های مهم رئیس جدید هیات استان بود که در این نشست اعلام شد.

نبود امکانات و تجهیزات، اسپانسر، پیست استاندارد، کمبود شمشیر و تیغه و... ازمهمترین مشکلات کنونی شمشیربازی در کرمانشاه است که رئیس جدید هیات استان ضمن اشاره به این مشکلات از برنامه ریزی برای رفع آنها خبرداد.

انجام چرخه استعدادیابی با حضور در مدارس و برگزاری دوره های مختلف با کمک پیشکسوتان این رشته در استان، جذب اسپانسر، فعال کردن شهرستان ها، اعزام تیم های استانی در هر سه رشته سابر، فلوره و اپه به مسابقات مختلف کشوری، دارا بودن حداقل سه ملی پوش در تیم های ملی ظرف سه سال آینده در هر سه رشته، ایجاد امکانات برای جذب علاقمندان، همگانی کردن شمشیربازی و کشاندن آن به سطح فضای باز برای آشنا شدن خانواده ها با آن، پرورش مربیان و ارتقاء داوری و مربیگری، میزبانی اردوهای مختلف تیم های ملی و ... از اهم برنامه های رئیس جدید هیات شمشیربازی کرمانشاه بود که در این نشست اعلام شد.

پیش از این بابک ترابی برای مدت چهار سال ریاست هیات شمشیربازی استان کرمانشاه را برعهده داشت.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید