۱۰ فدراسیون ورزشی در انتظار برگزاری مجمع انتخابات

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی از ثبت نام کاندیداهای ۱۰ فدراسیون برای تعیین ریاست خبر داد و گفت: تلاش بر این است که مجمع انتخابات این فدراسیون‌ها براساس اساسنامه جدید تا پایان سال برگزار شود.
۱۰ فدراسیون ورزشی در انتظار برگزاری مجمع انتخابات
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۲۶ |
کد خبر : ۱۳۲۸۹ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا خسروی، اظهار کرد: ثبت نام از کاندیداهای ۹ فدراسیون کوهنوردی، کبدی، بسکتبال، نابینایان و کم بینایان، اسکیت، شنا، تکواندو، بوکس و تیراندازی برای برگزاری مجمع انتخابات برای تعیین ریاست آغاز شده و به مدت ۱۰ روز کاری ادامه خواهد داشت. هم‌چنین از روز شنبه هفته آینده ۱۷ مهر ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون ورزش دانش‌آموزی نیز براساس اساسنامه جدید آغاز خواهد شد.

او گفت: پس از این که ثبت نام کاندیداهای این ۱۰ فدراسیون به پایان رسید، در طی مدت گرفتن استعلام از کاندیداها، براساس اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی، کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان نیز تشکیل خواهد شد تا اعضای اصلی مجمع برای رای‌گیری در انتخابات مشخص شوند.

خسروی خاطرنشان کرد: سعی بر این است که تا ۱۲۰ روز باقی مانده به پایان دوره ۴ ساله مدیریت فدراسیون‌ها، انتخابات را برگزار کنیم تا مجبور به تعیین سرپرست نشویم.

وی در پایان هم‌چنین در خصوص ژیمناستیک و دوچرخه‌سواری، گفت: هنوز دستوری برای انتخاب سرپرس

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید