امروز : چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

"شهاب هنرجو" رئیس هیات نجات غریق کرمانشاه شد

شهاب هنرجو با کسب رای اکثریت اعضای مجمع انتخابات ریاست هیات نجات غریق استان کرمانشاه برای مدت چهار سال سکان هدایت این هیات را بدست گرفت.
"شهاب هنرجو" رئیس هیات نجات غریق کرمانشاه شد
شنبه | ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۹ |
کد خبر : ۱۳۷۵۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی ریاست هیات نجات غریق استان کرمانشاه، امروز(30 دی) با حضور رئیس فدراسیون و مسئولین ورزش استان برگزار و شهاب هنرجو با کسب اکثریت آرا رئیس جدید این هیات شد.

در این مجمع محسن بیات، مجتبی زاهدی، رضا زندی و شهاب هنرجو چهار کاندیدای احراز پست ریاست هیات نجات غریق استان بودند که پس از آنکه کاندیداها برنامه های خود را اعلام کردند، رای گیری از اعضای مجمع آغاز شد و در نهایت شهاب هنرجو  با کسب 18 رای موافق از مجموع 27 رای ماخوذه برای مدت چهارسال ریاست هیات استان را بدست گرفت.

رئیس جدید هیات نجات غریق استان کرمانشاه در این مجمع در تشریح برنامه های خود برای چهارسال آینده این رشته در استان گفت: تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی بتوانیم کرمانشاه را به قطب غواصی و نجات غریق ایران تبدیل کنیم.

وی به نزیک به چند دهه فعالیتش در ورزش استان اشاره کرد و افزود: علیرغم اینکه در دستگاه قضایی استان مشغول به کار هستم، اما سالهاست در ورزش استان نیز حضور دارم.

هنرجود در ادامه با تاکید براینکه نجات غریق استان نیازمند یک نگاه ویژه است، گفت: از زمانی که کرونا شروع شد و استخرها بسته شدند، ناجیان غریق هم بیشترین آسیب را دیدند، چراکه بسیاری از آنها تنها از این محل ارتزاق می کردند.

وی در ادامه با انتقاد از عدم تحقق یک مطالبه قدیمی ناجیان غریق، عنوان کرد: چرا پس از گذشت سالها از درخواست‌ها ناجیان غریق هنوز بیمه نشده اند که اگر بیمه بودند دراین شرایط کرونایی کنونی به دادشان می رسید.

رئیس هیات نجات غریق استان با بیان اینکه مشکلات معیشتی و دغدغه های ناجیان غریق پس از شیوع بیماری کرونا در شهرستانها حادتر شده عنوان کرد: تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با همدلی و همکاری با هم بتوانیم در این شرایط کرونایی باری را از روی دوش ناجیان غریق استان برداریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به وجود چنددستگی در هیات نجات غریق استان اشاره کرد و گفت: زیبنده استانی که یکی از قطب های ورزش کشور است نیست که در رشته های ورزشی آن همچون نجات غریق چنین فضایی حاکم باشد.

هنرجو در خاتمه گفت: امیدواریم با هم افزایی باهم بتوانیم یکدل و متحد برای پیشبرد اهداف هیات و انجام برخی رسالت های مهم آن مانند آموزش ناجیان غریق قدم برداریم و برای ورزش استان افتخار آفرین باشیم.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید